restauracja

Osobom, które poszukują idealnego miejsca na spotkanie biznesowe w Warszawie, pragniemy przedstawić wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie stolicy. Doskonała lokalizacja, tradycyjna kuchnia polska, którą poleca znana restauratorka Magda Gessler, a także wyjątkowo dobre i starannie ze sobą połączone składniki zaowocowały powstaniem nietuzinkowego miejsca znajdującego się na warszawskiej starówce. Niebanalna atmosfera w połączeniu z ogromną pasją i wielkim zaangażowaniem zarówno kucharzy, jak i wszystkich pracowników tego miejsca, gwarantują fantastyczną kulinarną podróż do smaków znanych z naszych domów rodzinnych, sprawdzonych przez nasze prababcie, jednak wciąż tak samo zachwycających bogactwem smaków oraz aromatów.

Kolacja biznesowa u Fukiera

Dzieje miejsca, które idealnie sprawdzi się jako restauracja na kolację biznesową, sięgają początków XVI wieku. To żywy obraz nieustannie malowany przez Magdę Gessler, który zachwyca harmonijnie określoną formą, różnorodnością smaków, kolorów oraz pięknymi wnętrzami, w których wystroju nie ma mowy o przypadkowości – każdy szczegół ma znaczenie.

Co wyróżnia to miejsce spośród innych restauracji?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim dogodna lokalizacja. U Fukiera znajduje się na warszawskiej starówce, dzięki czemu łatwo można tutaj dotrzeć różnymi środkami lokomocji. Kolejnym atutem jest zróżnicowane, bogate menu, które obfituje w dania mięsne, rybne, jak również cieszące podniebienia osób preferujących posiłki bezmięsne. W karcie nie zabrakło także wybornych deserów oraz win przeznaczonych dla prawdziwych koneserów. Wśród trunków pochodzących z różnych stron świata, bez wątpienia każdy znajdzie alkohol odpowiednio dopasowany zarówno do wybranych potraw, jak i własnych preferencji.

Tajemniczy składnik każdej z potraw

Menu u Fukiera składa się z dań hołdujących wieloletniej tradycji kuchni polskiej. Potrawy przygotowywane są przez zespół znakomitych, doskonale doświadczonych kucharzy, którzy do każdego dania dodają od siebie niezawodny składnik – serce do gotowania. Jeżeli szukają Państwo miejsca z klasą, które będzie zachwycało zarówno pod względem estetycznym, jak i smakowym, restauracja Magdy Gessler znajdująca się na Starym Mieście w Warszawie na pewno okaże się bardzo dobrym wyborem. To idealne rozwiązanie nie tylko na kolację o charakterze biznesowym, ale także spotkanie z przyjaciółmi, randkę czy rodzinną uroczystość. Każdy, bez względu na okoliczności, poczuje się tu dobrze i z pewnością będzie wracał po więcej.