paliwo

Wydatki na paliwo w wielu przedsiębiorstwach stanowią jedną z głównych pozycji obciążających firmowy budżet. Nic więc dziwnego, że właściciele biznesów starają się optymalizować koszty ponoszone z tego tytułu. Wbrew pozorom, nie jest to jednak trudne zadanie jak mogłoby się wydawać na początku. Aby znacząco zmniejszyć koszty tankowania, wystarczy zdecydować się na wystarczająco dobre rozwiązanie, które cieszy się coraz większa popularnością w ostatnich latach – jest to karta paliwowa FLOTEX POLSKA.

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA – dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?

FLOTEX POLSKA to firma, której zaufało już tysiące przedsiębiorców z całej Polski. Karty paliwowe znajdujące się w ich ofercie to przede wszystkim skuteczne rozwiązanie, które pozwala na szybkie i wygodne płatności za zakupy na stacjach należących do największych koncernów paliwowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju, a są to:

  • BP,
  • SHELL,
  • ORLEN,
  • AMIC.

Posiadanie wspomnianej karty paliwowej, oferowanej przez firmę FLOTEX POLSKA daje możliwość płacenia nimi za paliwo na ponad tysiącach stacjach paliw w kraju. Ich największą korzyścią jest tankowanie paliwa w dużo niższych cenach, dzięki atrakcyjnym rabatom. Jak widać, więc na załączonym przykładzie rozwiązanie to opłaca się w każdym aspekcie.

Karty paliwowe – rozwiązanie stworzone z myślą o każdym biznesie

Prowadzenie sprawnej ewidencji rachunkowej może sprawiać niekiedy pewne trudności, jeśli przedsiębiorca lub pracownicy odbywają liczne podróże służbowe i tym samym często tankują auto. Posiadając karty paliwowe FLOTEX POLSKA (https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/)  ten proces i przebiega znacznie sprawniej.

Z końcem miesiąca, firma otrzymuje fakturę zbiorczą, na której uwzględnione są wszystkie transakcje z danego okresu rozliczeniowego. Tego typu dokument podsumowujący znacząco ułatwia ewidencjonowanie kosztów paliwa w systemie księgowym.

Posiadanie, więc takiej karty nie tylko zoptymalizuje koszty przedsiębiorstwa, ale pozwoli na przystępniejszą i lepszą kontrolę jej wydatków.