zdjęcia z powietrza

Kilka lat temu drony był dosyć egzotycznym pojęciem dla Polaków. Potem ich popularność stopniowo rosła, do tego stopnia, że prostsze urządzenia tego typu zaczęto dawać w prezencie dzieciom. Drony to jednak coś więcej niż nowoczesne zabawki. Umożliwiają sfilmowanie przestrzeni z góry w profesjonalny sposób, a efekty takiej pracy potrafią zachwycić.

Dlaczego warto pokazywać budynki firmy z góry?


Ludzie zdążyli się już przyzwyczaić do widoku dużych budynków z ziemskiej perspektywy. Wystarczy wyjść na spacer w większym mieście, aby dokładnie to zobaczyć. Zdjęcia z powietrza natomiast niewątpliwie robią wrażenie i pokazują obiekt w szerszym ujęciu. Drony są zdalnie sterowane, możemy więc nie ruszając się z ziemi nagrać coś odległego.

Jak ważna jest odpowiednia jakość filmów i zdjęć?


Czasy zdjęć i filmów w niemal „kwadratowych” proporcjach oraz nagrań pełnych widocznym pikseli zdecydowanie mamy już za sobą. Dziś coś takiego jest nie do przyjęcia. Wiele osób ogląda filmy i zdjęcia na nowoczesnych monitorach lub nawet telewizorach, więc kluczowa jest wysoka rozdzielczość w odpowiednich proporcjach oraz jakość materiałów.

Materiały graficzne oraz filmowe to konieczny element działań marketingowych


Obecnie niemal każdy klient chce zobaczyć produkt przed jego zakupem, a także poznać historię firmy, jej misję i działanie. Szczególnie w przypadku przedsiębiorstw z branży usług. Coraz większe znaczenie w tworzeniu strategii promocji marki ma content marketing oraz storytelling. Przy wykorzystaniu dronów jesteśmy w stanie wykonać chociażby zdjęcia z powietrza w Warszawie, przedstawiające w ciekawy sposób siedzibę naszej firmy oraz realizowane przez nią przedsięwzięcia. To z pewnością przyciągnie wielu nowych klientów do naszego przedsiębiorstwa.

Gdzie znaleźć dobrych operatorów drona?


Nie każdy wie, że są w Polsce osoby profesjonalnie zajmujące się nagrywaniem materiałów za pomocą dronów. Zazwyczaj są to specjaliści w swojej dziedzinie, dysponujący najnowszymi i najlepszymi bezzałogowymi statkami powietrznymi na rynku. Z pewnością warto skorzystać z profesjonalnych usług tego typu, możemy wtedy być pewni, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Przykładem dobrych operatów drona są ludzie z ekipy Skyred. W skład zespołu wchodzą kamerzyści, fotografowie, operatorzy, montażyści. Nagrywają oni filmy reklamowe i promocyjne, relacje z imprez i przygotowują inne ciekawe materiały, zgodnie ze zleceniem klienta. Usług operatorów drona najlepiej szukać na stronach internetowych.