Kino jest miejscem magicznym, miejscem w którym możemy spotkać się z fantastycznymi bohaterami i historiami, miejscem wspaniałej rozrywki i niepowtarzalnych emocji filmowych, w końcu doskonałym miejscem na spotkania towarzyskie. Jednak nie zawsze i nie dla każdego, niektórzy ludzie i sytuacje wymagają czegoś więcej, czegoś specjalnego, właśnie z tego powodu powstała w Cinema City Wroclavia Strefa VIP, miejsce idealne dla wymagających i na specjalne okazje

Wymagasz od życia więcej?

Jeżeli nie zadowalasz w życiu się zwykłością, zawsze chcesz dostawać to co najlepsze, a jednocześnie kochasz kino i szukasz pomysłu na udany wieczór, to strefa VIP jest właśnie dla Ciebie. Już na 30 minut przed seansem możesz wejść do lobby z barem i restauracją z wyśmienitym menu. Następnie w kameralnej sali (tylko 48 miejsc) na niezwykle wygodnym skórzanym i regulowanym fotelu możesz obejrzeć najlepsze kinowe hity, a jeżeli tylko chcesz masz dostęp do nieograniczonej ilości przekąsek i napojów. Strefa VIP to doskonały pomysł na udane spędzenie wieczoru w ekskluzywnej atmosferze i przy doskonałej rozrywce. To kino all inclusive

Zaimponuj na randce

Myślisz o tym jak zrobić doskonałe wrażenie podczas zwykłej randki w kinie? Zaproś swojego wybranka lub swoją wybrankę na wspólne oglądanie w strefie VIP, nie tylko możesz połączyć wizytę w kinie z doskonałą kolacją dla dwojga, ale także skorzystać ze wszystkich wygód które rozpieszczą was oboje i spowodują, że będzie to niezapomniana wizyta która wzmocni wasz relację. Twój ukochany lub ukochana z pewnością docenią, że zapewniłeś im tak wspaniały wieczór.

Premiera lub impreza z Twoją paczką

Chcesz obejrzeć premierę nowej części swojej ulubionej serii filmowej, ale chcesz uniknąć tłumów i chcesz zrobić to w lepszych warunkach, zaproś swoich znajomych do Strefy VIP, pokaż im kino w nowym stylu. Oglądanie premier filmowych w takich warunkach to rozkosz dla każdego miłośnika filmów. Fantastyczne, luksusowe, skórzane i regulowane fotele połączone z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kinomaniaków.

Ponad to możesz w Strefie VIP zorganizować wspaniałą imprezę, rocznica, urodziny lub inny ważny wieczór może być celebrowany w fantastycznej atmosferze naszej Strefy VIP.

Strefa VIP dla firm

Strafa VIP w Cinema City Wroclavia to nie tylko świetny pomysł na wyjście firmowe, czy to integracyjne czy z okazji sukcesu osiągniętego przez zespół, ale także doskonałe miejsce na konferencje, szkolenia i prezentacje przed potencjalnymi kontrahentami. Dzięki ekranowi kinowemu możesz zapomnieć o słabych komputerowych rzutnikach, prezentowane materiały będą doskonale widoczne, a dzięki najwyższej jakości nagłośnieniu będziesz świetnie słyszany, zaproszeni goście będą mogli bez problemu zapoznać się z treściami które chcesz im przekazać. Dodatkowo Cinema City Wroclavia znajduje się w samym centrum miasta, zapomnij o salach konferencyjnych na dalekich przedmieściach, zapomnij o niezbyt smacznym cateringu, w Strefie VIP otrzymasz doskonałe jedzenie godne wielkiego biznesu, a komfortowe otoczenie wyróżni Cię na tle konkurencji.

Wiele przyjemności w jednym miejscu

Strefa VIP w Cinema City Wroclavia to jedyne miejsce w którym możesz w cenie biletu dostać nie tylko największe filmowe hity, ale także świetne posiłki i nieograniczoną ilość przekąsek, a wszystko w ekskluzywnym i komfortowym otoczeniu zapewniającym poczucie luksusu, nie możesz przepościć takiej okazji. Tylko w Strefie VIP możesz poczuć się jak na hollywoodzkiej premierze filmowej, to nowa jakość kinowej rozrywki.