Wrocław to piękne miasto, w którym można spędzić bardzo miłe chwile i oczywiście dobrze zjeść! W okresie wakacyjnym zwracamy także dużą uwagę na koszty naszych rozrywek. Ale z racji, że Wrocław to miasto studenckie, możemy znaleźć wiele tanich barów i knajp, w których rachunek nie doprowadzi do naszego bankructwa.

Za najtańsze bary we Wrocławiu uważa się Bistro Przemysłowe, które mieści się na rynku, a ceny piwa i szotów zaczynają się już od 4 zł! Idealne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi i przyjaciółmi i przy okazji na tanią imprezę! Kolejnym takim tanim barem jest Pijalnia Wódki i Piwa – miejsce o takiej nazwie możemy znaleźć w prawie każdym mieście i w każdym cechuje się wysoką jakością i przede wszystkim niskimi cenami, bo za 4 zł można już napić się piwa, a za 8 zł zjeść smacznego śledzia. Ten lokal także mieści się na pięknym, wrocławskim rynku. Wprawdzie to miejsce jest pełnej takich tanich knajp, w których zadowoli się student i turysta, ponieważ za dobrą jakością idzie również niska cena.

Najtańsze piwo we Wrocławiu

Nasze podsumowanie wskazuje, że najtańsze piwo w tym mieście można wypić już za 4 zł. Ale pamiętajmy, że studentom przysługują dodatkowe zniżki za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej! Oczywiście wszystko za sprawą wielu uczelni, które się w tym mieście znajdują i przyjmują studentów na bardzo wysokim poziomie. I to właśnie dzięki nim nie można nigdy powiedzieć, że wrocławski rynek jest pusty i odludniony, a w niektórych miastach niestety tak się dzieje.