Niektórzy mogą powiedzieć, że kebab to niezdrowe jedzenie, ale nie można powiedzieć, że jest to niesmaczny posiłek. Oczywiście, aby wyrazić taką opinię trzeba wiedzieć, gdzie jest najlepszy kebab we Wrocławiu! Budek z kebabami jest wiele i można je spotkać na każdym rogu. Jednak aby znaleźć tego idealnego i najsmaczniejszego trzeba poświęcić trochę czasu i pogrzebać w Internecie.

My to zrobiliśmy za Was! Oszczędzisz czas na samodzielnym próbowaniu i wyszukiwaniu najróżniejszych miejsc w mieście. Twój portfel także będzie zadowolony z tego faktu! Wszyscy jednogłośnie mówią, że najlepszy kebab w mieście jest New York Gyros przy ulicy Ofiar Oświęcimskich i w Kebab King przy ulicy Świdnickiej. Te dwa miejsca zebrały dużo ponad 1000 głosów w plebiscycie organizowanym w mieście Wrocław. Na trzecim miejscu znalazł się Nynek Kebab House.

Skład najsmaczniejszego kebaba

Co jednak musi zawierać w sobie taki idealny kebab? Oczywiście składnikiem nr 1 musi być dobrze wysmażone i dobrze przyprawione mięso. Niezależnie od tego czy będzie to kurczak czy baranina, mięso musi być wyśmienicie spieczone, ale nie spalone i nie suche! Dlatego ocenę knajpy warto zacząć od zerknięcia na mięso, które najczęściej jest na widoku klientów.

Kolejny punkt to sos. Jest to zdecydowanie składnik niezbędny do powstawania najsmaczniejszego kebaba w mieście. Sos musi być wyrazisty i dopasowany do całej poprawy. Ostatni punkt to sałatka. I tutaj zaczynają się schody, ponieważ rodzaje sałatek do kebaba są różne i każdy lokal oferuje inne. W niektórych jest więcej warzywa a w innych sama kapusta.