Dystrybutor filtrujący w biurze to bardzo dobry wybór. Zapewnia on nielimitowany dostęp do pitnej wody. Jednocześnie nie ma konieczności regularnej dostawy butli. Dystrybutor to coraz częściej i chętniej wybierane rozwiązanie przez różne przedsiębiorstwa i instytucje. Nic dziwnego, gdyż jest ono wygodne i ekonomicznie. Jak jednak znaleźć odpowiednią ofertę?

Jak wybrać odpowiedni dystrybutor wody do biura?

Wybierając bezbutlowy dystrybutor do biura, warto zwrócić uwagę, czy najemca gwarantuje nam stałe koszty. Niektóre firmy popierają opłatę za montaż urządzenia czy serwis – warto jednak o tym wiedzieć zawczasu. Należy także zwrócić uwagę na funkcjonalność i wygląd dystrybutora. Jest on zawsze umieszczany w miejscu, które odwiedza wielu ludzi, powinien więc prezentować się nowocześnie i być łatwy w obsłudze. Warto pamiętać, że woda do biura niekoniecznie musi być niegazowana. Dystrybutor na ogół daje możliwość wyboru także wody gazowanej.

Na jaką ofertę warto zwrócić uwagę?

Dystrybutory filtrujące są oferowane przez różne firmy. Pozwala to na porównanie ich propozycji i wybór najlepszej oferty. Na rynku z pewnością wyróżnia się firma https://www.aquamo.com.pl/dystrybutory. Przede wszystkim dlatego, że oferuje ona stałe koszty i pełen serwis w cenie najmu. Poza tym, dystrybutory są instalowane do 48h od złożenia zamówienia. Co ciekawe, przy umowie najmu na 5 urządzeń można bezpłatnie na okres najmu otrzymać filtr HEPA, zatrzymujący wirusy i smog. Dystrybutory są gwarancją odpowiedniej filtracji. Woda jest pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Same urządzenia stylowo się prezentują. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznie urządzonych biurach. O każdej porze można napić się za ich pośrednictwem źródlanej wody – zarówno z gazem, jak i bez, a także ciepłej i zimnej. Pracownicy biura docenią to, że w każdym momencie mogą sięgnąć po kubek orzeźwiającej umysł wody. Ale dystrybutor pełni także funkcję reprezentacyjną wobec klientów czy partnerów. Dlatego powinien nie tylko nienagannie się prezentować, ale być także funkcjonalnym.

Ofert na rynku jest wiele, ale propozycja od Aquamo kusi konkurencyjnymi cenami, jasnymi zasadami i wieloma udogodnieniami. Dostęp do wody w miejscu pracy staje się standardem. Upał za oknem albo działająca non stop klimatyzacja sprawiają, że pracownicy marzą o łyku źródlanej wody. Warto więc ją im zapewnić – o każdej porze. Dystrybutor filtrujący to rozwiązanie wygodne, ekonomiczne i praktyczne. Warto z niego skorzystać również w swoim biurze czy firmie.