Organizacja konferencji to dla firmy prawdziwe wyzwanie. Wybór odpowiedniego miejsca jest w tym przypadku kluczowy. Nie bez powodu najczęściej wybieranym obiektem jest hotel, który oferuje nie tylko odpowiednie sale, ale również miejsca noclegowe i szereg dodatkowych atrakcji. Przedstawimy 5 najlepszych miejsc na zorganizowanie konferencji na Dolnym Śląsku.

Hotel Europeum

Hotel na konferencje w samym centrum Wrocławia? Dlaczego nie! Hotel Europeum znajduje się w idealnej lokalizacji, która ułatwia dojazd na spotkanie biznesowe zarówno z innej dzielnicy Wrocławia, jak i z lotniska.

W hotelu Europeum biznesowi goście mają do dyspozycji aż cztery nowoczesne i przestronne sale konferencyjne, które pomieszczą do 170 osób. Każda z nich jest w pełni wyposażana tak, aby organizacja konferencji lub szkolenia przebiegła w komfortowych warunkach.

Hotel Uroczysko 7 Stawów

Uroczysko 7 Stawów to hotel pod Niemczą. Obiekt położony ok. 40 km od Wrocławia oferuje klientom biznesowym 3 duże sale konferencyjne w niepowtarzalnym klimacie renesansowego zamku. W hotelu oprócz pracy można również odpocząć korzystając z udogodnień obiektu.

Hotel Uroczysko 7 Stawów oferuje gością bogatą strefę Wellness oraz SPA. Cały obiekt mieści się wśród bujnej roślinności w otoczeniu wzgórz oraz stawów wodnych. Dzięki temu konferencja w hotelu może być dużo bardziej atrakcyjna dla jej uczestników. Więcej informacji na temat organizacji konferencji firmowych w hotelu Uroczysko 7 Stawów znajdziecie na stronie https://www.uroczysko7stawow.pl/oferta/dla-biznesu.

Hotel Zamek na Skale

Szukając hotelu na konferencję w niekonwencjonalnym i ciekawym stylu, warto zobaczyć ofertę Hotelu Zamek na Skale. Obiekt znajduje się w Lądku Zdrój, około 100 km od lotniska. Położony w ustronnym miejscu, zapewnia spokój wszystkim uczestnikom konferencji.

Dostępne sale konferencyjne łączą w sobie nowoczesność oraz zabytkowe wnętrza. Każde pomieszczenie jest urządzone według innego stylu, co jest dodatkowym atutem. Do wyboru mamy zatem Salę Barokową, Neorokokową, Secesyjną, a nawet tak zwany Dziedziniec Zamkowy z XVII wieku.

Platinum Mountain Hotel&SPA

Kto powiedział, że spotkania biznesowe muszą być nudne? Hotel na konferencje Platinum Mountain Hotel&SPA w Szklarskiej Porębie to połączenie elegancji oraz luksusu. Wszystkie pięć sal jest nowocześnie urządzonych, a na uczestników czekają także inne atrakcje.

W czasie pobytu w Platinum Mountain Hotel&SPA możemy korzystać z takich udogodnień jak zabiegi SPA, sauny oraz baseny. Obiekt położony blisko Karkonoszy i Gór Izerskich zachęca do spacerów i odpoczynku na łonie natury.

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice to zabytkowy obiekt, powstały w czasie renesansu. Znajduje się w spokojnie wsi Krobielowice, 20 km od Wrocławia. W Pałacu biznesowi goście mogą wybierać spośród 6 różnych sal konferencyjnych, wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny.

Poza obowiązkami warto wypróbować dostępnych na miejscu atrakcji. Sauny, pole golfowe, a nawet Escape Room, pomogą w integracji oraz pozwolą odpocząć od codziennych trosk.